PASŪTĪT SAVAM BIZNESAM

Remix Juice e-šķidruma bārs ir revolucionāra iekārta elektronisko cigarešu tirgū, kas piedāvā tikai pasaulē populārākos premium e-šķidrumus vienuviet. Varēsi atrast tādus e-šķidruma zīmolus kā GLAS, Pixelis Juices, Mango Infinite, French Bakery, Pop Sicle, Mr. Lemonade, Devils Anarchy un citus. Remix Juice piedāvā iegādāties e-šķidrumu 30, 50 un 100ML pudelītēs, to varēsi, ļoti vienkārši un ērti, sajaukt ar nikotīna boosteri un iegūt liela tilpuma e-šķidrumu ar nikotīnu, kuru varēsi lietot uzreiz.

EKONOMISKS – Tikai populārākie premium e-šķidrumi no visas pasaules par ļoti pievilcīgām cenām. 10ML beznikotīna šķidrums izmaksās tikai ~3.15€

DABAI DRAUDZĪGS – Iegādājoties RemixJUICE e-šķidrumus dāvanā saņemsi 2x tukšas pudelītes (100ML un 30ML), kuras varēs izmantot vairākkārt.

NIKOTĪNA LĪMENIS – RemixJUICE piedāvā beznikotīna šķidrumus, kurus varēsi izmantot ilgāk un nezaudēt to garšas kvalitāti, kā izmantojot nikotīna šķidrumus.

POPULĀRĀKIE ŠĶIDRUMI – RemixJUICE piedāvā tikai populārākos premium e-šķidrumus no pasaulē labākajiem ražotājiem, kuri vairāku gadu laikā ir ieguvuši izcilas atsauksmes.

BAKERS DOZEN e-šķidrumi (PG/VG – 30/70)

MR. LEMONADE e-šķidrumi (PG/VG – 30/70)

FRENCH BAKERY e-šķidrumi (PG/VG – 30/70)

DEVILS ANARCHY e-šķidrumi (PG/VG – 30/70)

PIXELIS JUICES e-šķidrumi (PG/VG – 30/70)

POP-ART e-šķidrumi (PG/VG – 30/70)

POP SICLE e-šķidrumi (PG/VG – 30/70)

MANGO INFINITE e-šķidrumi (PG/VG – 30/70)

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Kādus tilpumus ir iespējams iegādāties?

RemixJUICE premium e-šķidrumus varēsiet iegādāties 20ml / 30ml/ 50ml un 100ml. Iegādājoties 30 / 50 vai 100ml – papildus saņemsiet 30ml tukšu pudelīti, kurā varēsiet e-šķidrumu miksēt ar nikotīna boosteri.

Kur pieejami RemixJUICE e-šķidruma bāri?

RemixJUICE e-šķidruma bārus varēsiet atrast airPUF centrālajā veikalā un tirdzniecības centru veikalos – t/c RĪGA PLAZA, t/p ALFA un t/c SPICE.

Kāpēc izvēlēties RemixJUICE?

RemixJUICE piedāvā iegādāties pasaulē populārākos beznikotīna premium e-šķidrumus no labākajiem ražotājiem. Kā arī beznikotīna šķidrumi ilgākā laika periodā saglabā garšas intensitāti labāk, nekā šķidrumi ar nikotīnu.

Kā iegūt nikotīnu RemixJUICE beznikotīna šķidrumā?

Nikotīna līmeni gatavā e-šķidrumā varēsiet palielināt, ja pievienosiet nikotīna boosteri (18mg/ml). Piemēram, 30ML tukšā pudelītē ielejiet 10ML nikotīna boostera un 20ML beznikotīna šķidruma – iegūsiet gatavu e-šķidrumu ar 6MG nikotīna.

Pasūti RemixJUICE e-šķidruma bāru

Papildini savu preču klāstu ar RemixJUICE premium e-šķidrumiem, kurus augstu novērtē veipotāji visā pasaulē. Šī ir revolucionāra iekārta, kas nodrošina klientiem augstākās kvalitātes šķidrumus no pasaulē labākajiem ražotājiem vienuviet.

RemixJUICE, Remix Bar, Order RemixJUICE, Pirkt RemixJuice, airpuf

X