E-Cigaretes, Šķidrumi un Aksesuāri

Nikotīna Boosteris – Gatava E-Šķidruma Nikotīna Palielināšanai

Nikotīna boosteris ir e-šķidruma bāze (PG/VG) ar vai bez garšas aromatizētāja, kas satur augstu (līdz 20MG/ML) nikotīna līmeni.

Šobrīd airPUF veikalos varēsi iegādāties divu veidu nikotīna boosterus – LIQUA Vape Base (18MG) nikotīna boosteris un ARAMAX (18MG) nikotīna boosteris ar garšu.

nikotīna boosteris, element e-šķidrumi, e-cigaretes šķidrums, airpuf

 

LIQUA Vape Base (18MG) nikotīna boosteris ir bez garšas un tā bāzu (PG/VG) proporcija ir 50/50. To ieteicams miksēt ar e-šķidrumiem, kuriem ir intensīvas, izteiktas garšas, lai šķaidot gatavo e-šķidrumu ar bāzi tas nezaudētu savas garšas intensitāti.

Kā jau visi zinām, stājoties spēkā jaunajiem likumiem e-šķidrumi ar nikotīnu nedrīkst pārsniegt 10ML tilpumu. Mums ir risinājums! Iegādājies kādu no premium ELEMENT amerikāņu beznikotīna šķidrumiem (60ML) un samiksē to kopā ar LIQUA Vape Base (18MG) – iegūstot gatavu e-šķidrumu ar 3MG nikotīna, kuru varēsi lietot uzreiz.

nikotīna boosteris, aramax e-šķidrums, e-cigaretes šķidrums, airpuf

ARAMAX (18MG) nikotīna boosteris ar garšu būs piemērots veipotājiem, kuriem patīk izteiktas e-šķidruma garšas. Izvēloties šo boosteri, varēsi palielināt, izcelt savu iecienītāko šķidruma garšu. Piemēram, miksējot Strawberry Whip & Banana Nut (60ML) e-šķidrumu ar ARAMAX MAX Strawberry boosteri – iegūsi gatavu e-šķidrumu ar 3MG nikotīna un palielināsi zemeņu garšas izteiksmīgumu.

Diemžēl, airPUF veikalos e-šķidrumu samiksēt nevarēsim, jo tas būs pretlikumīgi, bet uz jautājumiem atbildēt, noteikti, varēsim. Droši, nāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu vai kādu no airPUF tirdzniecības centru veikaliem un mēs Tev palīdzēsim.

3 thoughts on “Nikotīna Boosteris – Gatava E-Šķidruma Nikotīna Palielināšanai

  1. Olafs saka:

    Ļoti žēl, ka nikotīna šķidrumus nevar vairs iegādāties lielajos tilpumos. 🙁 Jo staigāt apkārt ar 10x mazajām pudelītēm kabatā ir ļoti, ļoti neērti. 😀 Drīzumā pamēģināšu arī uzmeistarot e-šķidrumu ar nikotīna boosteri. Varbūt kāds var ieteikt foršu garšu no element šķidrumiem?

    1. AirSmoke Blog saka:

      Iesaku pamēģināt ELEMENT Tobacconist šķidrumus. Jaucot tos ar nikotīna boosteri, e-šķidrums savu garšu nepazaudēs, jo tiem ir ļoti spēcīga garša.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *