SMOKE Master ir atvērts!

 

Sveiki visiem! ☺️

Esam ļoti priecīgi paziņot, ka mūsu partneris SMOKE Master ir atvēris veikalu Krišjāņa Barona ielā 49. 

Aicinam doties ciemos un aplūkot veikala piedāvājumu, kas sastāv ne tikai no e-cigaretēm un to šķidrumiem, bet arī citiem tabakas izstrādājumiem un elektronikas. 😍 SMOKE Master veikalā pieejami arī jūsu iecienītākie šķidrumi no Liqua un Aramax.

Veikala Darba laiks: 
P – Pk – 10:00 – 20:00 
S – 10:00 – 18:00 
Svēdienās – Brīvs.

Kontakttālrunis: 23882971

 

Apsveicam  SMOKE Master ar atvēršanos un novēlam klientu un tvaika pilnu pirmo sezonu! 🥳🥳🥳

Mēs un SMOKE Master Gaidīsim jūs ciemos! 

Jauna kolēģa meklējumos

 Mūsu superīgajā kolektīvā ir atbrīvojusies vakance pārdevēja konsultanta amatam! Ja pazīsti kādu atraktīvu un mācīties vēlošu cilvēku, kas ir pastāvīga darba meklējumos, vai arī pats vēlies kļūt par mūsu kolektīva dalībnieku tad sūti savu CV uz [email protected] 

Ja vēlies piedalīties mūsu izlozē, kur jūs gūsiet iespēju iegūt savā īpašumā balvas no J Well Fournisseur Officiel de cigarettes électroniques, tad dodies uz mūsu jaunāko Facebook ierakstu, spied like, share un tago savus draugus .

 Balvas tiks izlozētas starp tiem kuri izpildījuši visus konkursa nosacījumus. Uzvarētājs saņems savā īpašumā J Well Fournisseur Officiel de cigarettes électroniques BO Plus ierīci un 6 dažādu garšu BO Plus kārtridžus. Rezultātus paziņosim komentāros zem šī Facebook konkursa ieraksta 12.06.19 un ar uzvarētāju sazināsimies privāti. Veiksmi! 😉

 

 

Premium Slim E-Cigarete no airPUF

airPUF 8 Gadu Jubilejas Konkurss

LIELS paldies visiem, visiem, visiem….

Esam kopā ar Jums jau gandrīz 8 gadus un bez Jums – tas nebūtu iespējams.

Mums ir gājis kā pa kalniem, tā pa lejām! Pēdējo gadu laikā ir notikušas milzīgas izmaiņas likumos, kuras grauj un lēnām cenšas iznīcināt veipotāju kultūru, neļaujot attīstīties un augt. Protams, mēs visi, sakostiem zobiem, cīnāmies pretī un mēģinam piedāvāt labāko – rast ērtāko risinājumu Jums. PALDIES, ka esat šajā cīņā kopā ar mums, lai sasniegtu vairāk un popularizētu šo mazāk kaitīgo alternatīvu.

Par godu mūsu 8 gadu jubilejai, esam nolēmuši rīkot vienu no LIELĀKAJIEM e-šķidrumu konkursiem, kurā varēsiet laimēt premium ELEMENT 60ML, 0MG e-šķidrumus.

Kopējais balvu fonds pārsniedz 700€, kas ir aptuveni 1.8 LITRI premium e-šķidruma.

Šoreiz reģistrācija notiks nedaudz savādāk, protams, nedrīkstam aizmirst padalīties ar draugiem soc. tīklos, lai arī viņiem būtu iespēja laimēt un padalīties ar e-šķidrumiem.

e-cigaretes veikals domina shopping, elektroniskās cigaretes un e-šķidrumi Domina, e-cigaretes pļavnieki, e-šķidrumi teika, airpuf, domina shopping

Kā reģistrēties konkursam?

1) Dodaties uz jauno airPUF veikalu t/c DOMINA SHOPPING;
2) Iepērkaties vismaz 5€ vērtībā un aizpildiet anketu, kas neaizņems vairāk kā 30 sec.;
3) Anketu iemetiet konkursa kastītē un gaidiet zvanu no airPUF vai sekojiet jaunumiem mūsu facebook lapā.

e-cigaretes domina shopping, e-šķidrumi purvciemā, airpuf

Kopsummā būs SEPTIŅI uzvarētāji, kuriem būs iespēja laimēt 1.8 litrus premium ELEMENT 60ML, 0MG e-šķidruma. Pirmā vieta saņems 17x 60ML, e-šķidrumus, otrā vieta saņems 5x 60ML, e-šķidrumus, trešā vieta saņems 3x 60ML, e-šķidrumus, ceturtā vieta saņems 2x 60ML, e-šķidrumus un visi pārējie, līdz septītajai vietai, katrs saņems 1x 60ML pudelīti. Laimīgos uzvarētājus pasludināsim airPUF dzimšanas dienā, 12. decembrī. Veiksmi!

Mēs augstu vērtējam gan mūsu draugus, gan partnerus, un viennozīmīgi kā patstāvīgos, tā jaunos klientus, kuri turpina būt uzticīgi airPUF un mēs viņiem.

 

Jauns airPUF E-Cigaretes un Šķidrumu Veikals t/c DOMINA SHOPPING

Esam veiksmīgi atvēruši jaunu elektronisko cigarešu, e-šķidrumu un aksesuāru veikalu t/c DOMINA SHOPPING. Atrodamies netālu no tirdzniecības centra galvenās ieejas, blakus veikalam TELE2. Gaidām ciemos Jūs no plkst. 10:00 – 21:00, katru dienu. Ja gadījumā nevari Mūs atrast, tad, droši, zvani +371 23070511 un mēs palīdzēsim.

e-cigaretes domina shopping, e-šķidrumi purvciemā, airpuf

e-cigaretes purvciems, elektroniskās cigaretes pļavnieki, e-šķidrumi teika, airpuf, domina shopping

e-cigaretes purvciems, elektroniskās cigaretes pļavnieki, e-šķidrumi teika, airpuf, domina shopping

e-cigaretes purvciems, elektroniskās cigaretes pļavnieki, e-šķidrumi teika, airpuf, domina shopping

e-cigaretes purvciems, elektroniskās cigaretes pļavnieki, e-šķidrumi teika, airpuf, domina shopping

e-cigaretes purvciems, elektroniskās cigaretes pļavnieki, e-šķidrumi teika, airpuf, domina shopping

e-cigaretes purvciems, elektroniskās cigaretes pļavnieki, e-šķidrumi teika, airpuf, domina shopping

Jaunumi Virši A, Narvesen & Neste DUS veikalu plauktos

Jaunumi Virši A, Narvesen un Neste DUS veikalu plauktos – jaunas elektroniskās cigaretes un e-cigaretes šķidrumi. Šobrīd varēsi atrast iecienīto eGo AIO un iCare SOLO e-cigareti. Ideāli komplekti iesācējiem un pieredzējušiem veipotājiem, kuri vēlas aizstāt parastās tabakas cigaretes.

iCare SOLO e-cigarete (iesācējiem):

 • 350mAh baterija;
 • 1.5ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 1.1 ohm iztvaicētāji (MTL*).

E-Šķidruma patēriņš iCare SOLO e-cigaretē ir ļoti zems. Tās optimālais nikotīna līmenis e-šķidrumā ir 10 – 15MG. Iesakām izmantot ierīci tikai ar šķidriem (PG50+) e-šķidrumiem, jo VG šķidrumi nepaspēs sasūkties iztvaicētāja vatē un tas nodegs ātrāk.

eGo AIO e-cigarete (vidēji aktīviem / aktīviem lietotājiem):

 • 1500mAh baterija;
 • 2ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 0.6 ohm iztvaicētāji (MTL*).

eGo AIO e-cigarete ir viena no populārākajām ierīcēm visā pasaulē. To iespējams izmantot ar divu veidu iztvaicētājiem – 0.5 ohm (DL** – direct lung) vai 0.6 ohm (MTL – mouth to lung). Komplektā atradīsiet tikai 0.6 ohm iztvaicētājus, kuri būs saderīgi ar škidriem vai vidēji šķidriem e-šķidrumiem, kuru nikotīna līmenis in no 7 – 12MG. 

*MTL (mouth to lung) veipošanas veids, ieelpjot tvaiku no mutes plaušās kā smēķējot tab. cigaretes.
** DL (direct lung) veipošanas veids, ieelpojot tvaiku pa tiešo plaušās kā smēķējot ūdenspīpi.

Pieejami arī jauni e-šķidrumi no kompānijas ARAMAX, kuri būs pieejami gan 10ML, gan 30ML tilpumos. Mazajās 10ML pudelītēs šķidrums būs ar 12MG nikotīna, bet 30ML pudelītes tas būs beznikotīna.

USA Tabaka – Tabakas un medus garšas sajaukums.
MAX Watermelon – Arbūza garša.
MAX Strawberry – Zemeņu garša.
MAX Peach – Persiku garša.
MAX Menthol – Piparmētras garša.
MAX Desert Cream – Olu krēma un riekstu garšas sajaukums.
MAX Berry – Zemeņu, aveņu, melleņu un meža ogu garšas sajaukums.
MAX Apple – Ābolu garša.
Classic Tobacco – Tabakas un karameļu garšas sajaukums.
Cigar Tobacco – Cigāru tabakas un nedaudz riekstu garšas sajaukums.

Liqua MIX Premium e-šķidrumu sērijā ir parādījusies jauna garša – Sweet Tobacco – saldas, maigas tabakas garšas sajaukums. Liqua MIX šķidrumi ir ar paaugstinātu VG līmēni, kas padara tos biezākus. Šos e-šķidrumus ir ieteicams izmantot ar DL iztvaicētājiem, kuri paredz spēcīga, dziļa un apjomīga tvaika ieelpošanai pa tiešo plaušās, līdzīgi kā smēķējot ūdenspīpi.

NY Cheesecake e-šķidrums, 6MG – Siera kukas, kivi un melleņu garšas sajaukums.
Mango Milkshake e-šķidrums, 6MG – Maiga krēma un salda mango garšas sajaukums.
Cherribakki e-šķidrums, 6MG – Tabakas un melno ķiršu garšas sajaukums.
Cranberry Blast e-šķidrums, 6MG – Dzērveņu, anīsa, mentola un eikalipta garšas sajaukums.
Sweet Tobacco e-šķidrums, 6MG – Saldas, maigas tabakas garšas sajaukums.
Tropical Bomb e-šķidrums, 6MG – Tropisko augļu un tabakas garšas sajaukums.
Strawberry Yogurt e-šķidrums, 6MG – Salda krēma un zemeņu garšas sajaukums.
Ice Fruit e-šķidrums, 6MG – Meža ogu un spēcīgas piparmētras garšas sajaukums.

Protams, lielākā daļa veipotāju izvēlas šķidrumus ar nikotīnu, tādēļ arī plašajam e-šķidrumu klāstam esam pievienojuši – Nikotīna Boosteri, 18MG, 10ML.  Tas ir paredzēts gatava e-šķidruma nikotīna līmeņa palielināšanai. Piemēram, sajaucot 30ML ARAMAX beznikotīna šķidrumu ar 10ML, 18MG – iegūsiet 40ML gatava e-šķidruma ar 4.5MG nikotīna.

e-cigaretes šķidrumi, e-šķidrumi, narvesen, neste dus, virši a, airpuf

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, raksti mums online čatā vai nāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu.

REMIX JUICE e-šķidruma bārs

 

Remix Juice e-šķidruma bārs ir revolucionāra iekārta elektronisko cigarešu tirgū, kas piedāvā tikai pasaulē populārākos premium e-šķidrumus vienuviet.

Varēsi atrast tādus e-šķidruma zīmolus kā GLAS, Pixels Juice, Mango Infinite, French Bakery, Pop Sicle, Mr. Lemonade, Devils Anarchy u.c.
Aromātiskas, maigas šķidrumu garšas – sākot ar maigu RY4 tabaku līdz sulīgam mango un svaigām upenēm no Malaizijas.

Noteikti, jau būsi dzirdējis par likuma izmaiņām, kas stājās spēkā 2017. gada 20. maijā. Tie paredz, ka e-šķidrumus ar nikotīnu var tirgot tikai 10ML tilpumos, tādēļ nolēmām, ka ir laiks rīkoties…

Vēlamies padarīt veipošanu patīkamāku, ērtāku un vienkāršu. Šobrīd, pateicoties jaunajai likumdošanai ir sanācis tā, ka veipotājam ir jāiegādājas vismaz 7 – 10 e-šķidruma pudelītes, lai varētu mierīgi tvaikot visas nedēļas garumā, bet tas ir dārgi un ļoti neparocīgi. Tādēļ arī esam ieviesuši REMIX JUICE e-šķidruma bāru.

Kā tas darbojās? Atnāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu, kur pieejams Remix Juice e-šķidruma bārs. Izvēlies savu iecienītāko beznikotīna šķidrumu un tilpumu, piemēram, 30, 50 vai 100ML. Tas tiks uzpildīts tukšā 100ML pudelītē, kurai papildus vēl līdzi saņemsi tukšu 30ML pudelīti. Atsevišķi būs jāiegādājās tikai nikotīna boosteris jeb nikotīna šots. To uzpildi 30ML pudelītē līdz norādītajai atzīmei, piemēram, 10ML būs 6mg/ml un 5ML būs 3mg/ml, protams, ja vēlies augstāku nikotīna līmeni, tad pievieno vairākus nikotīna boosterus. Atlikušo daļu uzpildi, no 100ML pudelītes, ar savu iecienītāko beznikotīna e-šķidrumu no Remix Juice un kārtīgi sakrati, lai tas samiksētos.

Šādi varēsi iegādāties liela tilpuma e-šķidrumus, kur atsevišķi būs jāpievieno tikai nikotīns – ātri, ērti un vienkārši. Vairs nebūs jāgaida vairākas dienas vai nedēļas, lai e-šķidruma koncentrāts samiksētos ar šķidruma bāzi, nebūs jāpērk neskaitāmi aromāti un tukšās pudelītes, jo viss jau būs pieejams vienuviet.

 

Nāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu un iepazīsties ar pieejamo garšu klāstu klātienē.

E-Cigaretes, šķidrumi un aksesuāri Imantā – Alberta Pīpes

E-Cigaretes un šķidrumi tagad ir pieejami arī Imantā, t/c DAMME, Alberta Pīpes veikalā.

Piedāvājumā varēsi atrast tikai populārkās e-cigaretes, kā eGo AIO, eGo AIO Pro, iStick PICO, iCare SOLO, un to iztvaicētājus. Uzpildīties varēsi ar Čehu, Franču, Amerikāņu e-šķidrumiem no tādām kompānijām kā ARAMAX, Element liquids, JWell, Liqua uc. Protams, ir arī pieejams viss nepieciešamais DIY cienītājiem – tukšas pudelītēs, šķidruma bāzes un BigMouth e-šķidruma koncentrāti.

Ar lielāko prieku gaidīsim Jūs ciemos “Alberta Pīpes” veikalos:

Adrese: Rīga, Alberta iela 1-6a, LV-1010
Darba laiks: Pirmdiena – Piektdiena 10:00 – 20:00, Sestdienās 10:00 – 17:00
Tālrunis: 29626970

Adrese: Rīga, Imanta, Kurzemes pr. 1a (t/c DAMME)
Darba laiks: 10:00 – 22:00 katru dienu
Tālrunis: 67442120

 

 

Nikotīna Boosteris – Gatava E-Šķidruma Nikotīna Palielināšanai

Nikotīna boosteris ir e-šķidruma bāze (PG/VG) ar vai bez garšas aromatizētāja, kas satur augstu (līdz 20MG/ML) nikotīna līmeni.

Šobrīd airPUF veikalos varēsi iegādāties divu veidu nikotīna boosterus – LIQUA Vape Base (18MG) nikotīna boosteris un ARAMAX (18MG) nikotīna boosteris ar garšu.

nikotīna boosteris, element e-šķidrumi, e-cigaretes šķidrums, airpuf

 

LIQUA Vape Base (18MG) nikotīna boosteris ir bez garšas un tā bāzu (PG/VG) proporcija ir 50/50. To ieteicams miksēt ar e-šķidrumiem, kuriem ir intensīvas, izteiktas garšas, lai šķaidot gatavo e-šķidrumu ar bāzi tas nezaudētu savas garšas intensitāti.

Kā jau visi zinām, stājoties spēkā jaunajiem likumiem e-šķidrumi ar nikotīnu nedrīkst pārsniegt 10ML tilpumu. Mums ir risinājums! Iegādājies kādu no premium ELEMENT amerikāņu beznikotīna šķidrumiem (60ML) un samiksē to kopā ar LIQUA Vape Base (18MG) – iegūstot gatavu e-šķidrumu ar 3MG nikotīna, kuru varēsi lietot uzreiz.

nikotīna boosteris, aramax e-šķidrums, e-cigaretes šķidrums, airpuf

ARAMAX (18MG) nikotīna boosteris ar garšu būs piemērots veipotājiem, kuriem patīk izteiktas e-šķidruma garšas. Izvēloties šo boosteri, varēsi palielināt, izcelt savu iecienītāko šķidruma garšu. Piemēram, miksējot Strawberry Whip & Banana Nut (60ML) e-šķidrumu ar ARAMAX MAX Strawberry boosteri – iegūsi gatavu e-šķidrumu ar 3MG nikotīna un palielināsi zemeņu garšas izteiksmīgumu.

Diemžēl, airPUF veikalos e-šķidrumu samiksēt nevarēsim, jo tas būs pretlikumīgi, bet uz jautājumiem atbildēt, noteikti, varēsim. Droši, nāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu vai kādu no airPUF tirdzniecības centru veikaliem un mēs Tev palīdzēsim.

Elektroniskās cigaretes, e-cigaretes šķidrumi Narvesen & Neste DUS veikalos

Lejuplādēt Narvesen eCig Instrukciju

Elektronisko cigarešu un e-cigaretes šķidrumu plaukts Narvesen & Neste DUS veikalos kļūst lielāks. Šobrīd, varēsiet atrast iCare SOLO, eGo AIO un eGo AIO PRO elektroniskās cigaretes, kuras būs piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem veipotājiem. Varēsiet iegādāties ne tikai airPUF klasiskos e-šķidrumus (10ML, 15MG PG/VG – 60/40), bet arī vidēji biezos LIQUA MIX (10ML, 6MG, PG/VG – 35/65) šķidrumus, kuri būs paredzēti DL (direct lung) iztvaicētājiem, lai radītu lielu, kuplu tvaiku.

 

Elektroniskās cigaretes Narvesen veikalos

iCare SOLO e-cigarete (Iesācējiem):

 • 350 mAh baterija;
 • 1.5 ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 1.1 ohm iztvaicētāji (MTL).

E-šķidruma patēriņš iCare SOLO e-cigaretē ir ļoti zems, jo ierīce nav izstrādāta liela tvaika daudzuma radīšanai. Tās optimālais nikotīna līmenis e-šķidrumā ir 10 – 15 MG. Iesakām izmantot ierīci tikai ar šķidriem (PG50+) šķidrumiem, jo biezie (VG) e-šķidrumi nepaspēs sasūkties iztvaicētaja vatē un tas nodegs. iCare SOLO ir izcila ierīce iesācējiem, lai saprastu, kas ir elektroniskā cigarete un kā tā darbojās.

eGo AIO e-cigarete (Vidēji aktīviem lietotājiem):

 • 1500 mAh baterija;
 • 2 ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 0.6 ohm iztvaicētāji (MTL).

eGo AIO e-cigarete ir viena no vispārdotākajām ierīcēm pasaulē. To iespējams izmantot ar divu veidu iztvaicētājiem – 0.5 ohm (DL – direct lung) vai 0.6 ohm (MTL – mouth to lung). Narvesen veikalos atradīsiet eGo AIO komplektus, kuros būs iekšā 2x 0.6 ohm iztvaicētāji. Tos ieteicams izmantot tikai ar šķidriem vai vidēji šķidriem e-šķidrumiem, kuru nikotīna līmenis ir no 7 – 12MG.

eGo AIO PRO e-cigarete (Aktīviem lietotājiem):

 • 2300 mAh baterija;
 • 4 ML e-šķidruma tanks;
 • 0.5 ohm (DL) / 0.6 ohm iztvaicētājs (MTL).

eGO AIO PRO e-cigarete ir piemērota aktīviem lietotājiem, kuri vēlās gan aizstāt tabakas cigaretes, gan radīt lielus tvaika mākoņus. Ierīces komplektā atradīsiet divus iztvaicētājus – 0.5 ohm (DL – direct lung), kas paredzēts biezākiem un vidēji bieziem (VG) e-šķidrumiem un 0.6 ohm (MTL – mouth to lung) iztvaicētāju, kas paredzēts šķidriem (PG) e-šķidrumiem.

E-Cigaretes šķidrumi Narvesen veikalos

Liqua mix e-šķidrumi, e-cigaretes šķidrums, elektroniskā cigarete, narvesen, airpuf

Liqua MIX PREMIUM (10ML, 6MG, PG/VG – 35/65) e-šķidrumi no Čehijas. Izvēlētas tikai labākās un populārākās garšas veipotāju vidū, kuras samiksētas, lai sniegtu izcilu garšu un kuplu, maigu tvaiku.

NY Cheesecake e-šķidrums, 6MG – Siera kukas, kivi un melleņu garšas sajaukums.
Mango Milkshake e-šķidrums, 6MG – Maiga krēma un salda mango garšas sajaukums.
Cherribakki e-šķidrums, 6MG – Tabakas un melno ķiršu garšas sajaukums.
Cranberry Blast e-šķidrums, 6MG – Dzērveņu, anīsa, mentola un eikalipta garšas sajaukums.
Vanilla Orage Cream e-šķidrums, 6MG – Vaniļas krēma un apelsīnu garšas sajaukums.
Tropical Bomb e-šķidrums, 6MG – Tropisko augļu un tabakas garšas sajaukums.
Strawberry Yogurt e-šķidrums, 6MG – Salda krēma un zemeņu garšas sajaukums.
Ice Fruit e-šķidrums, 6MG – Meža ogu un spēcīgas piparmētras garšas sajaukums.

Liqua MIX e-šķidruma bāzu proporcija (PG/VG) ir ar paaugstinātu VG (glicerīna) līmeni, kas padara e-šķidrumu biezāku. Tas būs saderīgs ar DL (direct lung) iztvaicētājiem, kuri paredzēti spēcīga, dziļa un apjomīga tvaika ieelpošanai pa tiešo plaušās, līdzīgi kā smēķējot ūdenspīpi. Šāda veida šķidrumi nav paredzēti MTL (mouth to lung) iztvaicētājiem.

airPUF klasiskie e-šķidrumi (10ML, 15MG, PG/VG – 60/40) ir vairākus gadus vieni no mūsu klientu iecienītākajiem šķidrumiem. Šobrīd Narvesen veikalos varēties iegādāties tikai populārākās garšas.

Apple e-šķidrums, 15MG – Ābolu garša.
Cherry e-šķidrums, 15MG – Ķiršu garša.
Blueberry e-šķidrums, 15MG – Melleņu garša.
Melon e-šķidrums, 15MG – Meloņu garša.
Tobacco MIX e-šķidrums, 15MG – Tabakas garša.
Mint e-šķidrums, 15MG – Piparmētras garša.

airPUF e-šķidruma bāzu proporcija (PG/VG) ir ar paaugstinātu PG (propilēnglikola) līmeni, kas padara e-cigaretes šķidrumu šķidrāku. Tas būs saderīgs ar MTL (mouth to lung) iztvaicētājiem, kuri paredzēti vienmērīga tvaika ieelpošanai mutē un tas plaušās, līdzīgi kā smēķējot parastās tabakas cigaretes. MTL iztvaicētāja darbības princips paredz izmantot tikai šķidrus e-šķidrumus. Šāda veida iztvaicētāji nav paredzēti straujām un dziļām ieelpām, apjomīga tvaika radīšanai.

Narvesen & Neste DUS plauktos varēsiet atrast arī Crystaliq e-šķidruma bāzi (PG/VG – 50/50) ar 0MG nikotīna. Tā paredzēta:

 • Gatava e-šķidruma šķaidīšanai, palielinot vai samazinot PG/VG attiecību;
 • Nikotīna līmeņa samazināšanai gatavā e-šķidrumā;
 • Pievienojot šķidruma aromatizētāju un/vai nikotīnu – sava e-šķidruma izveidošanai.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā nāc uz tuvāko airPUF veikalu vai raksti komentāru zemāk.