airPUF Jaunumi & Aktualitātes

airPUF 8 Gadu Jubilejas Konkurss

Premium Slim E-Cigarete no airPUF

LIELS paldies visiem, visiem, visiem….

Esam kopā ar Jums jau gandrīz 8 gadus un bez Jums – tas nebūtu iespējams.

Mums ir gājis kā pa kalniem, tā pa lejām! Pēdējo gadu laikā ir notikušas milzīgas izmaiņas likumos, kuras grauj un lēnām cenšas iznīcināt veipotāju kultūru, neļaujot attīstīties un augt. Protams, mēs visi, sakostiem zobiem, cīnāmies pretī un mēģinam piedāvāt labāko – rast ērtāko risinājumu Jums. PALDIES, ka esat šajā cīņā kopā ar mums, lai sasniegtu vairāk un popularizētu šo mazāk kaitīgo alternatīvu.

Par godu mūsu 8 gadu jubilejai, esam nolēmuši rīkot vienu no LIELĀKAJIEM e-šķidrumu konkursiem, kurā varēsiet laimēt premium ELEMENT 60ML, 0MG e-šķidrumus.

Kopējais balvu fonds pārsniedz 700€, kas ir aptuveni 1.8 LITRI premium e-šķidruma.

Šoreiz reģistrācija notiks nedaudz savādāk, protams, nedrīkstam aizmirst padalīties ar draugiem soc. tīklos, lai arī viņiem būtu iespēja laimēt un padalīties ar e-šķidrumiem.

e-cigaretes veikals domina shopping, elektroniskās cigaretes un e-šķidrumi Domina, e-cigaretes pļavnieki, e-šķidrumi teika, airpuf, domina shopping

Kā reģistrēties konkursam?

1) Dodaties uz jauno airPUF veikalu t/c DOMINA SHOPPING;
2) Iepērkaties vismaz 5€ vērtībā un aizpildiet anketu, kas neaizņems vairāk kā 30 sec.;
3) Anketu iemetiet konkursa kastītē un gaidiet zvanu no airPUF vai sekojiet jaunumiem mūsu facebook lapā.

e-cigaretes domina shopping, e-šķidrumi purvciemā, airpuf

Kopsummā būs SEPTIŅI uzvarētāji, kuriem būs iespēja laimēt 1.8 litrus premium ELEMENT 60ML, 0MG e-šķidruma. Pirmā vieta saņems 17x 60ML, e-šķidrumus, otrā vieta saņems 5x 60ML, e-šķidrumus, trešā vieta saņems 3x 60ML, e-šķidrumus, ceturtā vieta saņems 2x 60ML, e-šķidrumus un visi pārējie, līdz septītajai vietai, katrs saņems 1x 60ML pudelīti. Laimīgos uzvarētājus pasludināsim airPUF dzimšanas dienā, 12. decembrī. Veiksmi!

Mēs augstu vērtējam gan mūsu draugus, gan partnerus, un viennozīmīgi kā patstāvīgos, tā jaunos klientus, kuri turpina būt uzticīgi airPUF un mēs viņiem.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *